Sudžou užsienio prekybos įmonių skatinimo asociacijos partijos filialo veikla – apsilankymas Sudžou Guanhua popieriaus gamykloje

Laikas: 2022-08-15

Rugpjūčio 3 d. popietę Sudžou užsienio prekybos įmonių skatinimo asociacijos partijos skyrius ir keletas puikių verslininkų atvyko į Sudžou Guanhua popieriaus gamyklos vicepirmininką. Generalinis direktorius Xu Minhua šiltai priėmė ir vedė visus aplankyti visą gamyklą.

Guanhua daugiausia gamina terminį popierių, EKG piešiniai, medicininio įrašymo popierius ir kiti produktai. Su aukštųjų technologijų technine jėga, stabilia produktų kokybe, aukštos kokybės pardavimo komanda ir puikia aptarnavimo sistema. Žengti pirmyn, toliau gilinti reformas ir toliau augti verslo apimtis, o dabar tapo ilgalaike daugelio didelių prekybos tinklų įmonių ir bankų partnere.

„Guanhua“ laikosi verslo filosofijos „technologijų pagreitinimo, efektyvaus biuro, paslaugų stebėjimo, koncepcijos kūrimo“ ir pradėjo prekės ženklo konceptualizavimo kelią. Ponas Xu taip pat su visais dalijosi patirtimi apie efektyvų biuro darbą: tikėkite darbuotojais, leiskite jiems eiti ir drąsiai atlikite savo pareigas, o efektas bus netikėtas. Iš tiesų, per kai kurias detales įmonėje matome, kad daug darbo atliekama vietoje.

Mainų sesijos metu visi aptarė esamą šalies ir tarptautinės ekonomikos situaciją. Net ir nenuspėjamos epidemijos bei sudėtingos ir nuolat besikeičiančios tarptautinės situacijos akivaizdoje viršininkai buvo kupini pasitikėjimo, vieni kitus drąsino ir tikėjo, kad vadovaujant partijai, gerai dirbdamos vidaus gamybos valdymo srityje, įmonės turėtų daugiau pasimokyti iš puikių įmonių ir eiti savo tikslų link, ir bus naujovių bei proveržių.

Vienos dienos vizitas ir mokymosi užsiėmimai greitai baigsis, o visi vis dar laukia kitos mokymosi galimybės!

Paskutinės naujienos