Mūsų įmonė neseniai bendradarbiavo su Pekino universiteto liaudies ligonine

Laikas: 2022-08-15

Bendradarbiavimo klientas: Pekino universiteto liaudies ligoninė

Bendradarbiavimo produktai: EKG diagrama, B-ultragarsinis popierius, vaisiaus stebėjimo popierius

Produkto pristatymas: geresni EKG brėžiniai, medicininio įrašymo popierius, didelio jautrumo įrašymo popierius, ritinio tipo arba tokio tipo, kelios specifikacijos: vienas laidas, trys laidai, šeši laidai, dvylika laidų ir kt. Šis medicininis įrašymo popierius pagamintas iš aukštos kokybės medienos plaušienos žaliavų, popierius yra lygus, ir spalva skaidri; tolygiai sugeria rašalą, stabilios kokybės ir ilgai neblunkantį; dvisluoksnė pakuotė, dėžutė su plėvele, atspari vandeniui, atspari drėgmei ir įbrėžimams, saugesnis transportavimas.

EKG brėžinių pranašumai:

Kliento vertinimas: Netyčia pamačiau šią įmonę internete. Vėliau, nuodugniai susipažinęs su šia bendrove ir atlikęs patikrinimą vietoje, sužinojau, kad jų pagaminti EKG brėžiniai yra pagaminti iš gryno medienos plaušienos pagrindo popieriaus, todėl EKG brėžiniai tolygiai sugeria rašalą, o popieriaus tekstūra yra sandari. Kokybė yra stabili, daugiasluoksnė danga daro spausdinimą aiškesnį, o logistika naudoja dvisluoksnes pakuotes, kartoną su plėvele, vandeniui, drėgmei ir įbrėžimams, kad galėtume patogiau naudoti.

EKG diagramos dėklas: Suzhou Guanhua, kurios misija yra padėti daugiau ligoninių visuomenėje naudoti aukštos kokybės EKG diagramas, kiekviena EKG diagrama buvo griežtai patikrinta, pristatyta į jūsų duris ir gali būti pritaikyta nemokamai. Garantuojamas aptarnavimas po pardavimo, ir mes nekantraujame bendradarbiauti su jumis. jūsų bendradarbiavimas.

Paskutinės naujienos