EKG rinkos plėtros tendencija po 2022 m

Laikas: 2022-08-15

Elektrokardiografas – medicininis elektroninis prietaisas, kuris automatiškai registruoja bioelektrinius signalus, generuojamus miokardo sužadinimo širdies veiklos metu, ir teikia juos klinikinei diagnostikai bei moksliniams tyrimams. Nuolat tobulėjant elektrokardiografo gamybos technologija tapo vis brandesnė, gaminių diagnostikos tikslumas ir patikimumas toliau gerėjo, kaina toliau mažėjo. Jis tapo vienu iš nepakeičiamų ir svarbių medicinos prietaisų medicinos ir sveikatos įstaigose.

Augant ekonomikai, pasaulio gyventojų gyvenimo lygis ir toliau gerėja, gyvenimo tempas ir toliau spartėja, o blogų gyvenimo įpročių daugėja. Sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis, tokiomis kaip miokardo infarktas, miokarditas ir kardiomiopatija, sparčiai išaugo ir tapo pirmuoju žmonių sveikatos žudiku. , todėl mirčių skaičius didėja. Elektrokardiografu galima stebėti širdies ritmo pokyčius ir aptikti sergančius aritmija, kad būtų galima laiku gydyti širdies ir kraujagyslių ligą bei sumažinti mirtingumą. Iš to matyti jo vystymosi svarba.
Nuo 2013 iki 2021 m. pasaulinė elektrokardiografų rinka išaugs nuo maždaug 26 milijardų JAV dolerių iki maždaug 38 milijardų JAV dolerių, o bendras metinis augimo tempas sieks 6.5%. EKG mašinos daugiausia naudojamos ligoninėse, klinikose, diagnostikos centruose, reabilitacijos centruose, šeimose ir kitose srityse. Pasaulyje didėjant pagyvenusių žmonių skaičiui, pamažu keičiantis gyventojų gyvenimo būdui, nuolat didėjant sergamumui širdies ir kraujagyslių ligomis, per ateinančius penkerius metus tikimasi pasaulinės EKG aparatų rinkos. ir toliau išlaikys spartų augimą. Pasaulinėje rinkoje elektrokardiografų gamintojai daugiausia yra Japonijos Optoelectronics, Didžiosios Britanijos GE, Nyderlandų Philips, Japan Suzuken ir Šveicarijos Schiller.

Tobulėjant vartojimo galiai ir tobulėjant medicinos koncepcijoms, medicinos ir sveikatos įstaigų bei šeimos elektrokardiografų veiklos reikalavimai toliau auga. Stiprių pirmaujančių įmonių rinkos dalis ir ateityje didės, o nepakankamai pajėgių įmonių rinkos erdvė kasdien mažės.

Paskutinės naujienos